Movies
Ratings
100
Step UpRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5