Series
Ratings
185
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0