Movies
Ratings
419
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5