Movies
Ratings
157
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5