Movies
Ratings
114
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 4.5
The CatRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5