Movies
Ratings
152
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
You Burn MeRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
FwendsRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The BalconettesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
Familiar TouchRated ★ 4.0
D is for DistanceRated ★ 3.0