Titles you rated
- Fairy TailRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0- Phantom SingerRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.0
YoungerRated ★ 1.0
YoungerRated ★ 1.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 1.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 1.0
When a Snail Falls in LoveRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 1.0
Noble, My LoveRated ★ 1.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 1.0