Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 0.5- TerroirRated ★ 1.0
LobbyistRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
A Man Called GodRated ★ 0.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Miss RipleyRated ★ 0.5
May QueenRated ★ 2.0