Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 0.5
Our BluesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0