Titles you rated
The StudioRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 2.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5