Movies
Ratings
205
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
The House BunnyRated ★ 3.5
HoneyRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0