Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5