Movies
Ratings
43
Men in BlackRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0