Titles you rated
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 2.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0