Titles you rated
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0