Movies
Ratings
426
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5