Movies
Ratings
560
Inside MenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5