Series
Ratings
90
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 0.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
MRated ★ 5.0- Bambino!Rated ★ 5.0
- Angel's KissRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- TrickRated ★ 3.5