Titles you rated
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0