Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0