Movies
Ratings
205
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
The DoorRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0