Movies
Ratings
226
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
GagarineRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5