Titles you rated
Stay AliveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
The Water HorseRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
Between Love and HateRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5