Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 2.5
Fortune SalonRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
RushRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 1.0