Movies
Ratings
30
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0