Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0