Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0