Movies
Ratings
104
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
A Room with a ViewRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0