Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 4.0- Hanwoo RhapsodyRated ★ 4.0
- 냉면 랩소디Rated ★ 4.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
Street Food: USARated ★ 4.0
Street Food: Latin AmericaRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0