Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0