Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 1.0
PiratesRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 4.0