Movies
Ratings
105
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0