Movies
Ratings
140
OldboyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0