Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
AustenlandRated ★ 5.0
Testament of YouthRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0