Movies
Ratings
383
The WaveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
Who are You?Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0