Movies
Ratings
82
The MechanicRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0