Movies
Ratings
29
Miss GrannyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0