Movies
Ratings
58
FrozenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0