Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
ProtégéRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0