Titles you rated
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0- Pitch HighRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0