Movies
Ratings
101
My PaparottiRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0