Series
Ratings
46
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Refresh ManRated ★ 4.5- OrangeRated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- 원 피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0