Movies
Ratings
173
Lust, CautionRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0