Movies
Ratings
28
HOMME FATALERated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The MistRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
How to Keep My LoveRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0