Movies
Ratings
1332
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Jazz SingerRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
Frozen FeverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 1.0
Love, LiesRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
PoetryRated ★ 5.0
AustraliaRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5