Movies
Ratings
131
The TerminalRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0