Movies
Ratings
91
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0