Titles you rated
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
HauntersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0