Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.0