Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0